Paraiso Andaluz

  • 360 м²
  • 2 спальні
  • 6 ванних кімнат

Вілла Paraiso Andaluz Malaga має зручне розташування та терасу з видом на сад.

Гості можуть самостійно готувати їжу на мінікухні вілли.

Малаги залізничний вокзал розміщений за 70 хвилин їзди від вілли в Малазі, а Ruta Mudejar - приблизно за 3 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Paraiso Andaluz Малага
Finca Zennay
Ціна лише для моб. пристроїв

Finca Zennay

3.9 км від помешкання
Casa Las Rosas
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Las Rosas

5.2 км від помешкання
USD 197 USD 177
за ніч
Villa Las Vinas
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Las Vinas

9.2
Блискуче 24 відгуки
6.2 км від помешкання
USD 192 USD 173
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    71 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    38 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Тераса

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 03:00 до 11:00
    Номер ліцензіїVTAR/MA/00781
    Часті питання
    • О котрій годині заїзд та виїзд з цієї вілли?
      Гості цієї вілли, повинні зареєструватися не пізніше 23:00 і виїхати до 11:00.
    • Чи є на віллі Paraiso Andaluz кухня?
      Так, на віллі Paraiso Andaluz є мінікухня.
    • Чи можу я взяти з собою домашню тварину на цю віллу?
      Так, у цій віллі дозволяється розміщення з домашніми тваринами. Хоча рекомендується зателефонувати заздалегідь, щоб отримати підтвердження.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    71 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    38 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Paraiso Andaluz Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити